Kupuj szybko bez zakładania konta!  

iProVel - lider w branży monitoringu wizyjnego

Strona główna  »  Artykuły  »  iProVel - lider w branży monitoringu wizyjnego


iProVel - lider w branży monitoringu wizyjnego iProVel to producent wysokiej jakości urządzeń monitoringu wizyjnego, m.in. kamer CCTV, kamer IP oraz rejestratorów NVR. Oferta iProVel obejmuje produkty zaprojektowane w oparciu o najnowsze technologie, a zgodność ich parametrów z międzynarodowym standardem ONVIF umożliwia współpracę ze sprzętem innych producentów.

Produkty marki iProvel wyposażono w szereg przydatnych funkcji, które zapewniają precyzyjną obserwację nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Do funkcji tych należą m.in.: AES - automatyczna migawka elektroniczna, AWB - automatyczny balans bieli, ATR - adaptacyjna reprodukcja tonów, ATW - automatyczne śledzenie balansu bieli, AGC - automatyczna regulacja wzmocnienia, WDR - szeroki zakres dynamiki.

iProVel daje użytkownikom możliwość korzystania z niezawodnej i bezpiecznej metody zasilania PoE (Power over Ethernet). Metoda ta może być stosowana w każdej sieci Ethernet (prędkość transmisji 10, 100, 1000 Mb/s).

Kamery marki iProVel polecane są do monitorowania obiektów różnego typu; sprawdzą się zarówno w małych systemach instalowanych w domach prywatnych, jak i w rozbudowanych sieciach w dużych obiektach, takich jak sklepy, magazyny czy biurowce. Dzięki specjalistycznym trybom, w których mogą pracować poszczególne modele kamer (np. tryb korytarzowy - do obserwacji długich, wąskich pomieszczeń) użytkownik urządzenia otrzymuje olbrzymie możliwości i gwarancję niezawodności.

Marka iProVel do swojej oferty wprowadziła także funkcje, które ułatwiają monitoring zewnętrzny. Przykładem jest funkcja Defog, dzięki której możliwa staje się precyzyjna rejestracja sceny nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, na przykład w czasie ulewnego deszczu czy silnego zamglenia.

iProVel oferuje także wiele udogodnień dla monitoringu miejskiego. Użytkownik może skorzystać m.in. z funkcji Masek Prywatności, wyłączając spod obserwacji wybrane przez siebie przestrzenie, takie jak balkony czy okna mieszkań prywatnych.

Marka iProVel cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników i zasłużonym zaufaniem w branży. Najnowsze technologie tworzą doskonałą parę z wysoką jakością; to właśnie w odpowiednio przygotowanej ofercie, skrojonej na miarę zróżnicowanych potrzeb klientów leży przyczyna sukcesu marki. Niezawodność oferowanych urządzeń jest najlepszą wizytówką każdej liczącej się na rynku firmy.