Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Kamera megapikselowa BCS-TIP5300IR-V

Strona główna  »  Artykuły  »  Kamera megapikselowa BCS-TIP5300IR-V


Kamera megapikselowa BCS-TIP5300IR-V IP BCS-TIP5300IR-V to nowoczesna mega pikselowa kamera tubowa z przetwornikiem 1/3" 3MP PS Aptina CMOS i wbudowanym obiektywem 2.8~12mm/F1.4 CS Auto Iris. Została zaprojektowana z myślą o profesjonalnym monitoringu wizyjnym. Sprawdzi się doskonale zarówno w systemach zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Wysoka odporność na uszkodzenia

Jej obudowa została wykonana z niezwykle trwałych materiałów (standard IP66), dzięki czemu jest bardzo odporna na wszelkie zanieczyszczenia oraz działanie wilgoci. Może pracować nawet w ekstremalnych temperaturach, w przedziale od -20°C do +60°C.  Kamera IP BCS-TIP5300IR-V została wyposażona w mechaniczny filtr podczerwieni i nowoczesny promiennik o zasięgu do 20 metrów; dzięki nim kamera jest w stanie rejestrować obraz doskonałej jakości przy trudnych warunkach oświetleniowych, a nawet w całkowitej ciemności. Niewielka waga (1,2 kg) i małe rozmiary (90 mm × 202 mm) ułatwiają znacznie montaż. Dzięki uchwytowi z przepustem na kabel można ją zainstalować w różnych miejscach, zarówno na ścianie budynku, jak i na suficie pomieszczenia.

Zdalny dostęp do obrazku z kamer przez Internet

Każdemu użytkownikowi z pewnością przypadnie do gustu opcja zdalnej obsługi. Zdalny dostęp z komputera możliwy jest poprzez przeglądarkę Internet Explorer, a dla urządzeń mobilnych dzięki bezpłatnym aplikacjom (Android - aplikacja gDMSS Lite; iOS (iPhone) - aplikacja iDMSS Lite; Windows - aplikacja wDMSS Lite). Kamera IP BCS-TIP5300IR-V posiada także: 3D-DRN (cyfrowa redukcja szumu), D-WDR (szeroki zakres dynamiki oświetlenia) oraz funkcję mirror (lustrzane odbicie obrazu).