Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Dyskretna obserwacja domu

Strona główna  »  Artykuły  »  Dyskretna obserwacja domu


Dyskretna obserwacja domu
Dyskretna obserwacja domu jest szczególnie użyteczna w sytuacjach, gdy pozostawiamy nasze dziecko pod opieką niani. Dostępne w sprzedaży kamery miniaturowe charakteryzują się bardzo małymi rozmiarami, dzięki czemu można je w łatwy sposób ukryć niemal w każdym miejscu.
Decydując się na dyskretny monitoring domu powinniśmy wybrać kamerę miniaturową, która nie tylko zaoferuje nam wysokiej jakości obraz, ale także umożliwi prowadzenie obserwacji, zarówno przy dziennym, jak i nocnym oświetleniu.

Doskonałym przykładem przystępnej cenowo mini kamery, która spełnia powyższe wymagania jest miniaturowa kamera przemysłowa LC-S722 LC Security. Proponowane rozwiązanie na tle innych kamer miniaturowych, wyróżnia się za sprawą solidnej, aluminiowej konstrukcji, która zapewnia odpowiedni poziom ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi. Odpowiednie uszczelnienie obudowy (wodoodporna), pozwala na montaż kamery, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Kamera miniaturowa LC-S722 została wyposażona w przetwornik obrazu 1/4" CCD Super HAD, zapewniający wierne odwzorowanie obserwowanej sceny oraz dostarczający czysty, ostry i szczegółowy obraz w rozdzielczości poziomej 480 linii TV. Dodatkowo w celu poprawy jakości obrazu podczas pracy w niekorzystnych warunkach, producent wyposażył kamerę w następujące rozwiązania: automatyczny balans bieli AWB, automatyczna kontrola wzmocnienia AGC oraz kompensacja światła tylnego BLC. Kolejną zaletą modelu LC-S722 jest funkcja Dzień/Noc, która pozwala na prowadzenie efektywnego nadzoru wideo przez 24 godziny na dobę. Kamera miniaturowa LC-S722 posiada szerokokątny obiektyw typu pinhole 3.7 mm.